Archiv aktualit

Pozvánka Ministerstva zahraničních věcí ČR

Náměstek ministra zahraničních věcí ČR pan Martin Tlapa zve na seminář „USA – exportní příležitosti pro české firmy“, který proběhne 24.5.2017 od 13:00 hod v prostorách Ministerstva zahraničních věcí ČR, Loretánské náměstí 5, Praha 1. Přihlášku najdete zde. Pozvánka ke stažení. Program ke stažení.

Přečíst článek

Mgr. Jana Houdková 1942 – 2017

S lítostí Vám oznamujeme, že dne 27. dubna 2017 zemřela zakladatelka a předsedkyně správní rady škol ŠMVV Praha a VŠMVV Praha paní Mgr. Jana Houdková.   Poslední rozloučení se bude konat v pátek 5. května 2017 v 11:00 hodin ve Velké obřadní síni krematoria v Praze – Strašnicích.

Přečíst článek

Chcete si zahrát divadlo?

Vysokoškolské studentské divadlo COMICA ECONOMICA každý rok hledá nové tváře. Přijďte si to zkusit. Připravujeme vystoupení ve Slovenském domě i v divadle SEMAFOR. Setkání všech zájemců je v pondělí 15. května v 18.00 ve Slovenském domě, Soukenická 3 (blízko obchodního domu Palladium), kdy proběhne veřejné čtení her Globální slavnost a Zkouška z politologie (Gustáv Husák superstar). Nebo můžete […]

Přečíst článek

Konference Čtvrt století české ekonomické diplomacie

Včera, ve čtvrtek 6.dubna, se uskutečnila odborná konference na téma české ekonomické diplomacie v reprezentativních prostorách ministerstva zahraničí na starodávném Pohořelci. Mezi vystupujícími byli náměstek pro řízení sekce mimoevropských zemí Martin Tlapa, ředitel odboru zahraničně ekonomických politik Martin Pospíšil, ředitelka odboru řízení exportní strategie Jaroslava Beneš Špalková, předseda představenstva asociace malých a středních podniků a […]

Přečíst článek

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.

Nech se inspirovat – navštiv nás a poznej naše úspěšné studenty a absolventy!

Newsletter