Naše zaměření

Škola má akreditován bakalářský a magisterský studijní program Mezinárodní a veřejné vztahy.

Poznejte nás

Přijďte na jakoukoli z akcí školy, které nabízejí příležitost seznámit se s řadou inspirativních osobností z české politické, mediální nebo sportovní sféry, s našimi profesionálními lektory, kteří jsou stále výrazně aktivní ve svém oboru, nebo s našimi studenty, kteří vás kdykoli rádi přivítají.

BUDOVA A OKOLÍ ŠKOLY

Škola nabízí výbornou dostupnost v centru Prahy – najdete nás na Smíchově, 5 minut pěšky od Anděla nebo zastávky Na Knížecí. V okolí se nachází řada kaváren a restaurací, obchodní centrum Nový Smíchov, bezprostředně u školy pak sady Na Skalce, které jsou klidným místem k relaxaci.

REZERVACE PROHLÍDKY ŠKOLY

Přijď si prohlédnout naší školu a zároveň se seznámit se studenty, kteří tě u nás rádi přivítají a provedou.

Virtuální prohlídka školy

Projděte se po naší škole virtuálně prostřednictvím Google Streetview: