Máme radost, že se zajímáte o náš příběh!

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. byla založena v roce 1999 zakladatelskou skupinou: Školou mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odbornou školou, Střední odbornou školu, Gymnáziem, s.r.o. jako nejvyšší stupeň integrovaného vzdělávacího systému. Svoji činnost zahájila po akreditaci svého studijního programu 24.4.2001 a udělení státního souhlasu 15.3.2002 od akademického roku 2002/2003.

Na základě správního řízení získala VŠMVV Praha 10. 11. 2008 od Ministerstva školství Slovenské republiky „Oprávnění poskytovat vysokoškolské vzdělání na území Slovenské republiky podle právních předpisů České republiky“ pro bakalářský a navazující magisterský studijní program Mezinárodní a veřejné vztahy. V návaznosti na to byl založen Vzdělávací a konzultační institut VŠMVV Praha v Bratislavě, umožňující studium mezinárodních vztahů a veřejné správy.