Videogalerie

Vítejte na stránce, představující akce a události na naší škole pomocí krátkých filmů a audiosekvencí.

Seznamte se s VŠMVV

Promo video VŠMVV z roku 2016, kde se seznámíte s úspěšnými studenty naší školy a dále se dozvíte mnoho důležitých informací od rektora školy doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc. a mnoho jiných.

Rozhovor studenta VŠMVV s Michalem Horáčkem

Kandidát na prezidenta České republiky Michal Horáček, Ph.D. byl 14.12.2016 hostem naší Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů. Tomáš Štěpánek, student naší školy, udělal s doktorem Horáčkem rozhovor a vy se na něj nyní můžete podívat!

Rektor doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. o přednostech studia na VŠMVV

Doc. PhDr. Václav Soukup, CSc., rektor Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, byl 13.10.2016 hostem v pořadu Host dne v Praha TV.

Ivo Kaderka při rozhovoru se studentem VŠMVV

11.1.2017 – Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka hostem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Student naší vysoké školy Tomáš Štěpánek udělal s panem Kaderkou rozhovor.

Inaugurace rektora VŠMVV doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc

Inaugurace nového rektora VŠMVV, doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc., která se konala dne 10. 3. 2016 v kapli Sacre Coeur na Praze 5.

Chodbami VŠMVV

Poznejte, jak vypadá Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Ve videu se podrobně seznámíte s tím, jak škola vypadá a jaké obory se u nás studují.

Sabráž VŠMVV Praha

Ukázková hodina Profesního a diplomatického protokolu a provedení sabráže.

Pozvánka na veletrh Gaudeamus

Pozvánka studenta VŠMVVP Tomáše Štěpánka na veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělání Gaudeamus Praha, který se uskuteční 25.-26.1.2017 na výstavišti PVA Expo Praha, Letňany. Nezapomeňte navštívit stánek č. 69. Všichni jste srdečně zváni.

Přednáška rektora VŠMVV Praha na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace

Rektor VŠMVV Praha doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. přednášel 14. 6. 2017 na téma Symboly v prostoru a akci na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace v Jihlavě. na téma Symboly v prostoru a akci na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace v Jihlavě.

Rozhovor se studentkou VŠMVVP Annou Pinkavovou

Rozhovor se studentkou Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha Annou Pinkavovou dne 27.1.2017 na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.

Rozhovor Tomáše Štěpánka s Jaroslavem Gavendou

Rozhovor Tomáše Štěpánka s absolventem Školy mezinárodních a veřejných vztahů, Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů a aktuálním reportérem internetového portálu Seznam.cz Jaroslavem Gavendou dne 27.4.2017.

Rozhovor studenta VŠMVVP s náměstkem ministra zahraničí Ing. Martinem Tlapou

Rozhovor studenta Tomáše Štěpánka s náměstkem ministra zahraničních věcí Ing. Martinem Tlapou v prostorách Ministerstva zahraničí dne 11.4.2017.

Přednáška: Jiří Weigl

Dne 4. května 2016 se uskutečnila vědecká konference, která se konala u příležitosti oslav Dne Evropy, s názvem „Evropa v imigrační krizi: jaká jsou východiska?“ Akce byla zahájena vystoupením exprezidenta České republiky, Václava Klause. Dalšími řečníky byli mj. arabista a ekonom Jiří Weigl, politolog Alexander Tomský, bezpečnostní analytik Jan Schneider nebo kurdský spisovatel a překladatel, Yekta Uzunoglu.

Václav Klaus: „O migrační vlnu si Evropa koledovala“

Dne 4. května 2016 pořádala Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů ve svém sídle vědeckou konferenci, která se konala u příležitosti oslav Dne Evropy. Ústředním tématem konference byla problematika migrační krize. Akce se nesla pod názvem „Evropa v imigrační krizi: jaká jsou východiska?“ Akce byla zahájena vystoupením exprezidenta České republiky, Václava Klause. Dalšími řečníky byli mj. arabista a ekonom

Přednáška poslance Evropského parlamentu Pavla Teličky

Historicky první eurokomisař za ČR a někdejší hlavní vyjednavač přistoupení ČR k EU, JUDr. Pavel Telička, vystoupil 20.2.2015 s přednáškou na téma „Palčivé problémy EU – máme řešení?“.

Přednáška diplomata a politika Š.Fulleho

Bývalý eurokomisař, ministr a velvyslanec v Litvě navštívil znovu naši školu 4.12.2014 s přednáškou Evropská unie a ohniska napětí. Toto je celý záznam jeho vystoupení.

ČRo: Doc Ilona Švihlíková v pořadu Pro a proti

Doc. Ilona Švihlíková vystoupila 22.5.2013 v diskusním pořadu ČRo Plus Pro a proti na téma „Šetřit, nebo investovat?“ Diskuse ke stažení zde.

Beseda se šéfredaktorem Respektu E. Taberym

Nahráno 27. února 2013 ve velké aule školy. Pětiminutový sestřih přináší to nejzajímavější. Celou besedu (1,5 hodiny) si lze vypůjčit u Mgr. Dvořákové na DVD.

ČRo: PhDr. Alena Mrázová hostem v Nočním mikrofóru

PhDr. Alena Mrázová hostem herečky Gabriely Vránové v Nočním mikrofóru Rádia Praha – možno vyslechnout zde v archivu, ze dne 27. 9. 2012 viz:

Den Evropy 2012 – Odborná konference

Nahráno v květnu 2012 – S podtitulem „Dokážeme efektivně definovat a prosazovat veřejný zájem?“ se uskutečnilo v budově Zastoupení Evropské komise v ČR 2.5.2012 slavnostní shromáždění pod záštitou předsedy vlády ČR Petra Nečase.

Prof. Rudolf Zahradník – O přednášení

Nahráno 10.4.2012 – přednáška na téma význam a úroveň mluveného projevu.

Ivo Toman – Úspěch vs. Konformita

Nahráno v dubnu 2011 v aule školy během přednášky.

Přednáška PhDr. Jana Kohouta

Nahráno 23.10.2011 při zahájení akademického roku.

ČT: Doc. I. Švihlíková v pořadu „Tah dámou“

Doc. Ing. I. Švihlíková, PhD. byla hostem pořadu Tah dámou, který se vysílal v České televizi dne 15.října 2011.

ČRo: PhDr. František Pertl v pořadu „Čaj pro dva“

V pondělí 19.9.2011 vystoupil v pořadu Čaj pro dva na stanici Český rozhlas 2 Praha k tématu „Soukromé vysoké školy“ prorektor PhDr. František Pertl.