Video gallery

Welcome to our video gallery, where you can see some of the events happening at the College in the form of videos. All videos are in Czech. We apologise for the inconvenience.

 

 

Seznamte se s VŠMVV

Promo video VŠMVV, kde se seznámíte s úspěšnými studenty naší školy a dále se dozvíte mnoho důležitých informací od rektora školy doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc. a mnoho jiných.

Rozhovor studenta VŠMVV s Michalem Horáčkem

Kandidát na prezidenta České republiky Michal Horáček, Ph.D. byl 14.12.2016 hostem naší Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů. Tomáš Štěpánek, student naší školy, udělal s doktorem Horáčkem rozhovor a vy se na něj nyní můžete podívat!

Rektor doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. o přednostech studia na VŠMVV

Doc. PhDr. Václav Soukup, CSc., rektor Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, byl 13.10.2016 hostem v pořadu Host dne v Praha TV.

Ivo Kaderka při rozhovoru se studentem VŠMVV

11.1.2017 – Prezident Českého tenisového svazu Ivo Kaderka hostem Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Student naší vysoké školy Tomáš Štěpánek udělal s panem Kaderkou rozhovor.

Inaugurace rektora VŠMVV doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc

Inaugurace nového rektora VŠMVV, doc. PhDr. Václava Soukupa, CSc., která se konala dne 10. 3. 2016 v kapli Sacre Coeur na Praze 5.

Chodbami VŠMVV

Poznejte, jak vypadá Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha. Ve videu se podrobně seznámíte s tím, jak škola vypadá a jaké obory se u nás studují.

Sabráž VŠMVV Praha

Ukázková hodina Profesního a diplomatického protokolu a provedení sabráže.

Pozvánka na veletrh Gaudeamus

Pozvánka studenta VŠMVVP Tomáše Štěpánka na veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělání Gaudeamus Praha, který se uskuteční 25.-26.1.2017 na výstavišti PVA Expo Praha, Letňany. Nezapomeňte navštívit stánek č. 69. Všichni jste srdečně zváni.

Přednáška rektora VŠMVV Praha na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace

Rektor VŠMVV Praha doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. přednášel 14. 6. 2017 na téma Symboly v prostoru a akci na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace v Jihlavě. na téma Symboly v prostoru a akci na festivalu mladého výtvarného umění Nultá generace v Jihlavě.

Rozhovor se studentkou VŠMVVP Annou Pinkavovou

Rozhovor se studentkou Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha Annou Pinkavovou dne 27.1.2017 na Evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus.

Rozhovor Tomáše Štěpánka s Jaroslavem Gavendou

Rozhovor Tomáše Štěpánka s absolventem Školy mezinárodních a veřejných vztahů, Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů a aktuálním reportérem internetového portálu Seznam.cz Jaroslavem Gavendou dne 27.4.2017.

Rozhovor studenta VŠMVVP s náměstkem ministra zahraničí Ing. Martinem Tlapou

Rozhovor studenta Tomáše Štěpánka s náměstkem ministra zahraničních věcí Ing. Martinem Tlapou v prostorách Ministerstva zahraničí dne 11.4.2017.

Přednáška: Jiří Weigl

Dne 4. května 2016 se uskutečnila vědecká konference, která se konala u příležitosti oslav Dne Evropy, s názvem „Evropa v imigrační krizi: jaká jsou východiska?“ Akce byla zahájena vystoupením exprezidenta České republiky, Václava Klause. Dalšími řečníky byli mj. arabista a ekonom Jiří Weigl, politolog Alexander Tomský, bezpečnostní analytik Jan Schneider nebo kurdský spisovatel a překladatel, Yekta Uzunoglu.

Václav Klaus: „O migrační vlnu si Evropa koledovala“

Dne 4. května 2016 pořádala Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů ve svém sídle vědeckou konferenci, která se konala u příležitosti oslav Dne Evropy. Ústředním tématem konference byla problematika migrační krize. Akce se nesla pod názvem „Evropa v imigrační krizi: jaká jsou východiska?“ Akce byla zahájena vystoupením exprezidenta České republiky, Václava Klause. Dalšími řečníky byli mj. arabista a ekonom