2. kolo výběrového řízení Erasmus+

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti,

přestože současná situace příliš nenahrává mezinárodním aktivitám včetně studentských mobilit, plánujeme příští akademický rok, resp. zimní semestr 2020/2021 a věříme, že se situace vrátí do normálu.

Máte možnost přihlásit se do 2. kola výběrového řízení na studentské mobility studium i stáže na zimní semestr 2020/2021 s termínem odevzdání přihlášek do pondělí 27. 4. 2020.

V případě, že Vaši mobilitu nebude možné v zimním semestru s ohledem na mimořádnou situaci realizovat, budeme hledat jiná řešení, jako jsou např. distanční studium na partnerské univerzitě, odložení do dalšího semestru apod.

Účastí na mobilitě získáte nejenom cenné zahraniční zkušenosti, odborný přehled, navážete kontakty, rozvinete své měkké dovednosti a zlepšíte si jazykovou výbavu, ale naučíte orientovat se v novém prostředí a řešit různé situace. Pobyt v zahraničí Vám umožní rozvinout Vaši osobnost a zvýšit Vaši atraktivitu pro budoucí zaměstnavatele.

Výběrové řízení ke studiu či stáži v zahraničí proběhne s ohledem na současnou mimořádnou situaci dle individuální dohody s každým jednotlivým zájemcem, a to prostředky komunikace na dálku.

Zájem o studium v zahraničí v rámci programu ERASMUS+ je nutno projevit písemně – formou podání přihlášky k výběrovému řízení, včetně připojení životopisu (v českém i anglickém jazyce) a motivačního dopisu (v češtině a angličtině) a předat nejpozději do pondělí 27. dubna 2020 na mail erasmus@vsmvv.cz, berouskova@vsmvv.cz, případně využijte mail studijního oddělení nebo mail palatkova@vsmvv.cz.

Základní informace najdete na https://vsmvv.cz/erasmus/. Budete-li potřebovat poradit, kam na studium nebo stáž během studia nebo i po jeho ukončení, obraťte se na profesionály našeho Erasmus týmu – JUDr. Josefa Vochozku (koordinátor) nebo Mgr. Janu Berouskovou. V současné době je možná konzultace mailem berouskova@vsmvv.cz, erasmus@vsmvv.cz, případně telefonicky.

Za Erasmus tým 

Monika Palatková

Erasmus_VR_studenti_plakat_2020_04

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.