Aktuální informace o provozu VŠMVV Praha

Aktuální informace

 

Po přerušení přímé výuky a uzavření budovy školy od 11. března 2020 přešla VŠMVV Praha v prezenčním i kombinovaném studiu obratem na výuku distanční. Výuka stále probíhá pomocí prostředků komunikace na dálku v závislosti na charakteru předmětu. Na základě metodického zasedání kateder a institutů bude od pondělí 06. dubna 2020 distanční výuka doplněna pravidelnými online přednáškami.

 

Na základě opatření rektora Zajištění plnohodnotného dokončení letního semestru akademického roku roku 2019/2020 byl upraven Harmonogram výuky a zkoušek na akademický rok 2019/2020, který časově usnadňuje studentkám i studentům dokončení řádných studijních povinností.

 

Všichni studenti byli informováni průběžně o nastavení jednotlivých opatření. S případnými dotazy se můžete obracet na mail studijního oddělení nebo na speciální telefonní linku +420 731 576 596 (po –  pá v době 09:00 – 15:00).

 

Aktuální informace pro studenty sledujte zde.

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.