Diskuse s Ivanem Bartošem

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti,

vím, že většina z vás se již připravuje na předtermíny nebo dokončuje seminární práce. Rád bych vám ale představil závěrečnou přednášku, resp. diskusi tohoto semestru s panem Ivanem Bartošem z Pirátů. Přednáška se uskuteční 11. 12. (pondělí) od 9.00 hodin ve velké aule. Pan Bartoš vám příblíží jak probíhala kampaň Pirátů, co podle něho stojí za tak výrazným úspěchem strany, proč většina tradičních politických stran úplně propadla, s kým by rád spolupracoval na naplňování volebního programu a jak vnímá pravděpodobnou menšinovou vládu a uspořádání sil ve sněmovně.

Směr diskuse si udáváte sami svými otázkami a někteří politici opravdu nemají problém otevřené debaty jako jsme viděli u pana Bělobrádka. Z důvodu velkého zájmu se, prosím, registrujte na linku níže (tak, jako vždy):

https://docs.google.com/…/1dRnP-rGdi5b_knNmEjhbpQYYbHR…/edit

PS. Doufám, že se vám tyto přednášky s předsedy politických stran líbí, jelikož v příštím semestru pokračujeme se zbývajícími stranami (již v prvním/druhém týdnu v letním semestru máte první takovou přednášku připravenou, tak se máte na co těšit a stay tuned  )

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.