Diskuse s Pavlem Bělobrádkem u nás na škole

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti

zveme vás na diskusi s MVDr. Pavlem Bělobrádkem, Ph.D., MPA, která se uskuteční 5. 12. 2017 od 14.00 hodin v naší Velké aule. Předseda KDU-ČSL bude rozebírat jak probíhala kampaň KDU-ČSL, jak vnímá volební výsledek, proč nejde do koalice s ANO a kde vidí budoucí růst pro stranu. Dále se klidně můžete zeptat, proč šel v roce 2013 do vlády s ANO, jaké ponaučení si z toho vzal a jak dlouho jim vydrží ještě demokratický blok, který v parlamentu nemá většinu (přesně 48 poslanců, což je méně, jak polovina potřebná k vládnutí). Očekáváme minimálně podobnou debatu jako s panem A. Babišem, ale věřím tomu, že pan P. Bělobrádek bude přímočařeji odpovídat na otázky 🙂 To, jakým směrem se bude diskuse ubírat, bude záležet na vašich dotazech, jako to bylo i v předcházejících debatách.
Očekáváme velký zájem, takže postup je již klasický jako při ostatních přednáškách, je třeba ze zaregistrovat na linku níže, abyste si zajistili pohodlné místo:

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.