ERASMUS+ Day – on-line Q&A pro studenty a absolventy

Aktuální informace

Neboj se studovat nebo pracovat v zahraničí!

Vážené studentky, vážení studenti,

v návaznosti na vypsání výběrového řízení Erasmus+ proběhne pro Vaši lepší informovanost o účasti na programu neformální setkání ERASMUS+ Day – on-line Q&A.

Všichni, kdo uvažujete o výjezdu na stáž či partnerskou univerzitu v letním semestru 2020/2021 nebo v dalším akademickém roce, jste srdečně zváni ve čtvrtek 28/1/2021 v čase od 14:00 do 15:00.

Budoucí absolventi, nezapomeňte, že na praktickou stáž můžete dokonce i jako absolventi do 12 měsíců po ukončení studia (včetně délky stáže).

Setkání se zúčastní koordinátoři Erasmus+ JUDr. Josef Vochozka (T: 602 293 346, erasmus@vsmvv.cz), který Vám rád doporučí na základě své dlouholeté praxe v oblasti výjezdů do zahraničí vhodný typ pobytu, destinaci, školu, firmu apod. individuálně pro Vás.

Věřím, že využijete této příležitosti zeptat se v méně formální diskusi na všechno, co Vás bude zajímat.

Těším se na viděnou

Monika Palatková
Prorektorka pro zahraniční vztahy a PR

ERASMUS+

Seznam partnerských škol na http://www.vsmvv.cz/cs/erasmus/
Seznam partnerů pro stáže na http://educaops.eu/cs/staze-erasmus-pro-studenty/ nebo můžete využít individuální konzultace.

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.