Konec letního týdne se nese ve znamení promocí VŠMVV – v Praze i Bratislavě

Aktuální informace

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha tento týden symbolicky vyprovodí do pracovního života nebo dalšího studia 148 absolventů prestižních studijních oborů. Těší nás, že naše škola patří mezi nejlepších 5 vysokých škol v rámci zaměstnanosti absolventů.

V pátek 28. 6. 2019, v kapli Sacre Coeur, oficiálně zakončí své studium absolventi bakalářského studijního programu Mezinárodní a veřejné vztahy (obory Mezinárodní vztahy a diplomacie, Veřejná správa a public relations – specializace Public relations) a také absolventi navazujícího magisterského studijního programu Mezinárodní a veřejné vztahy (obory Mezinárodní a diplomatická studia, Politologie a politický marketing).

Letos prestižní obory v České republice dokončilo 56 studentů.

Na partnerském Vzdělávacím a konzultačním institutu VŠMVV Praha v Bratislavě se v sobotu můžeme těšit na promoce 92 absolventů.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha zažila svůj první akademický rok v letech 2002/2003. A od té doby se titulem na jedné z prvních soukromých VŠ může pochlubit už více než 3 tisíce absolventů.

Gratulujeme Vám – letošním absolventům – a těšíme se, že Vás budeme vídat ve veřejné správě; v oblasti diplomacie, PR i mediální komunikace!

Přejeme Vám hodně úspěchů a těšíme se také na setkávání u nás na škole. Vždyť ukončením studia spolupráce nekončí!

Tým VŠMVV Praha

 

 

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.