Pozvánka na webinář 20.10.2020

Aktuální informace

Vážení studenti,

dovolujeme si Vás pozvat na webinář, který se bude konat 20.10.2020 ve 13:00 hod.
Webinář bude převážně ve slovenském jazyce.

Téma: DĚLEJME TO JINAK – produkt, který vystoupí z řady …

V zájmu měnících se potřeb v oblasti dovedností potřebných pro kreativní zajištění výuky, potřeby silnějšího mezi-fakultního, ​​mezi-univerzitního a mezinárodního partnerství organizujeme online webinář. Jeho cílem je sdílení praktických dlouhodobých zkušeností, ilustrovaných konkrétními příklady z oblasti cestovního ruchu – počínaje tvorbou domácích a zahraničních produktů až po jejich prodej, s důrazem na využití on-line možností.

Přednášející: Ing. Peter Kobelár, FRIENDS TRAVEL – Váš svět dovolených

Datum a čas: 20.10.2020, 13:00 hod.
On-line přenos naleznete na tomto odkazu

Přednáška je určena nejen studentům denního či externího studia nitranských univerzit a pražské univerzity – Fakulty evropských studií a regionálního rozvoje a Fakulty ekonomiky a managementu SPU v Nitře, Filozofické fakulty UKF v Nitře, Institutu mezinárodního managementu a marketingu VŠMVV Praha, ale i všem posluchačům, kteří se rozhodují o vlastní budoucnosti, chtějí se naučit společensky zodpovědně podnikat a přetavit do praxe penzum informací získaných i na akademické půdě. Přednáška je relevantní ke studijním oborům ekonomie a management, mediální a komunikační studia, věda o umění a kultuře.

Pozvánku naleznete v příloze:

Seminar Robme to inak

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.