Přednáška Andreje Babiše

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti,

 

zveme vás na největší přednášku tohoto semestru, a to na přednášku Ing. Andreje Babiše, která se uskuteční v pondělí 30. října 2017 od 12.15 hod. ve velké aule Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha.
Andrej Babiš je zakladatelem koncernu Agrofert, jedné z největších firem v České republice. Je předsedou politického hnutí ANO 2011, které před několika dny zvítězilo ve volbách do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.
Pravděpodobný příští předseda vlády zhodnotí pro studenty VŠMVVP výsledky voleb, hovořit bude o průběhu předvolební kampaně i o povolebním vyjednávání politických stran o budoucí vládě. Jako bývalý ministr financí otevře i témata týkající se vývoje české ekonomiky.
Po přednášce bude i krátká otevřená diskuse s panem Babišem, proto by bylo vhodné se zúčastnit, pokud si chcete vyslechnout odpovědi na vaše otázky, případně se dozvědět, zda bude mít budoucí vláda jako jednu z priorit i školství a vzdělávání – přípravu stáží pro perspektivní studenty, jako jste vy.
https://docs.google.com/forms/d/12hCWtIpPSx1fSLlnehhnG0mn15tClhuNnlb1V_SRe5k/edit

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.