UPDATE- Zrušení přednášky s Dominikem Ferim

Aktuální informace

UPDATE – zrušení přednášky :
Vážené studentky, vážení studenti,

dnes jsme kolem oběda obdrželi informaci od pana Dominika Feriho, že musí zrušit zítřejší přednášku u nás na škole, vzhledem k zasedání ve Sněmovně. Velmi nás to mrzí, že vám to dáváme vědět tak pozdě, ale bohužel jsme tu informaci dostali před chvílí.

Samozřejmě se vám to pokusíme vynahradit přednáškou 5. 12. 2017 ve 14.00 hodin, kdy přivítáme předsedu jedné z parlamentních politických stran, kterého vám představíme středečním mailem.

———————————————————————————————————————–

Vážené studentky, vážení studenti,

chtěl bych vás pozvat na diskusi a přednášku s Dominikem Ferim, poslancem za TOP 09, která se uskuteční dne 28. 11. 2017 (úterý) ve 12.30 hodin ve velké aule naší školy. Pan Feri je nejmladší poslanec v historii České republiky a přiblíží vám jak probíhala jeho kampaň, jak objížděl školy, kde besedoval se studenty, přiblíží i svou speciální volební knížku a další zajímavosti z kampaně. Taktéž se můžete zeptat na různé zajímavosti ať již z jeho kampaně, života nebo na to, jak se ztotožňuje s komentářem Martina Zvěřiny z Lidovek, že se politicky ničím neprofiluje a že „to vypadá, že ta přemýšlivá část pražských voličů, která si tak potrpí na kvalitu demokracie, prostě volila maskota“.

Poprosím vás o registraci na formuláři viz níže, abychom měli přesný počet studentů, vzhledem k tomu, že kapacita velké auly je omezená a očekáváme velký zájem ze strany studentů:

https://docs.google.com/…/1uGp01VWul0gXAPIp40gjV0t0j1h…/edit

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.