Q&A v anglickém jazyce s Landonem Shroderem

Aktuální informace
Zajímá Vás jak probíhá činnost neziskových organizací v terénu? Rádi byste nahlédli pod pokličku práce v konfliktních zónách a ve válečném prostředí? Tak to nesmíte chybět na Q&A s Landonem Shroderem, který se v tomto prostředí pohybuje už 20 let!
Landon Shroder je bezpečnostní a politický konzultant na Blízkém východě a v subsaharské Africe. Pracoval v různých odvětvích, včetně humanitární pomoci, odminování, redukce zbraní a komerčních zpravodajských informací od Kolumbie po Irák.
Své znalosti terénu využívá i v rámci médií. V posledních letech pracoval jako novinář pokrývající Blízký východ se zvláštním zaměřením na ISIS, Irák a Sýrii. Jeho specializací je tvorba tzv. „modelů hrozeb“ za účelem identifikace a zmírnění rizika z extremistických médií a ovlivňování kampaní pro poučení veřejného a soukromého sektoru, organizátorů politických kampaní a neziskových organizací.
Je prvořadým informátorem pro všechny přední mediální a public relations kampaně.

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.