VŘ Erasmus 2020/2021

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti,

využijte možnost studovat nebo pracovat v zahraničí v rámci programu Erasmus!

Získáte nejenom cenné zahraniční zkušenosti, odborný přehled, navážete kontakty, rozvinete své měkké dovednosti a zlepšíte si jazykovou výbavu, ale naučíte orientovat se v novém prostředí a řešit různé situace. Pobyt v zahraničí Vám umožní rozvinout Vaši osobnost a zvýšit Vaši atraktivitu pro budoucí zaměstnavatele.

Výběrové řízení ke studiu či stáži v zahraničí proběhne 4. března 2020 v 10 hodin v auditoriu.

Zájem o studium v zahraničí v rámci programu ERASMUS+ je nutno projevit písemně – formou podání přihlášky k výběrovému řízení, včetně připojení životopisu (v českém i anglickém jazyce) a motivačního dopisu (v češtině a angličtině) a předat nejpozději do 02. 03. 2020 JUDr. Josefu Vochozkovi nebo na e-mail: erasmus@vsmvv.cz nebo osobně na studijním oddělení.

Základní informace najdete na tu. Budete-li potřebovat poradit, kam na studium nebo stáž během studia nebo i po jeho ukončení, obraťte se na profesionály našeho Erasmus týmu – JUDr. Josefa Vochozku (koordinátor) nebo Mgr. Janu Berouskovou. Rádi Vám pomohou každý čtvrtek v době od 14:00 do 18:00 (VŠMVV Praha, 2. patro, Institut mezinárodního managementu a marketingu) nebo zkuste mailem vochozka@vsmvv.cz, berouskova@vsmvv.cz, erasmus@vsmvv.cz.

 

Přihlášku a dodatečné info najdete na techto odkazech:

Přihláška ERASMUS + 2020_21 (1)

Erasmus_zakladni_info_2020_02 (1)

Erasmus_VR_studenti_2020 (1)

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.