Výběrové řízení Erasmus+ pro LS 2020/2021

Aktuální informace

Vážené studentky, vážení studenti,

přestože současná situace příliš nenahrává mezinárodním aktivitám včetně studentských mobilit, plánujeme již letní semestr 2020/2021 a věříme, že se situace vrátí dříve nebo později do normálu.

Máte možnost přihlásit se do výběrového řízení na studentské mobility studium i stáže na letní semestr 2020/2021 s termínem odevzdání přihlášek do pátku 27. 11. 2020.

V případě, že Vaši mobilitu nebude možné v letním semestru s ohledem na mimořádnou situaci realizovat, budeme hledat jiná řešení, jako jsou např. distanční studium na partnerské univerzitě, odložení do dalšího semestru apod.

Účastí na mobilitě získáte nejenom cenné zahraniční zkušenosti, odborný přehled, navážete kontakty, rozvinete své měkké dovednosti a zlepšíte si jazykovou výbavu, ale naučíte orientovat se v novém prostředí a řešit různé situace. Pobyt v zahraničí Vám umožní rozvinout Vaši osobnost a zvýšit Vaši atraktivitu pro budoucí zaměstnavatele.

 Výběrové řízení ke studiu či stáži v zahraničí proběhne s ohledem na současnou mimořádnou situaci dle individuální dohody s každým jednotlivým zájemcem, a to prostředky komunikace na dálku.

Zájem o studium v zahraničí v rámci programu ERASMUS+ je nutno projevit písemně – formou podání přihlášky k výběrovému řízení, včetně připojení životopisu (v českém i anglickém jazyce) a motivačního dopisu (v češtině a angličtině) a předat nejpozději do pátku 27. listopadu 2020 na mail erasmus@vsmvv.cz, berouskova@vsmvv.cz.

Základní informace najdete na https://vsmvv.cz/erasmus/. Budete-li potřebovat poradit, kam na studium nebo stáž během studia nebo i po jeho ukončení, obraťte se na profesionály našeho Erasmus týmu – JUDr. Josefa Vochozku (koordinátor) nebo Mgr. Janu Berouskovou. V současné době je možná konzultace mailem berouskova@vsmvv.cz, erasmus@vsmvv.cz, případně telefonicky (JUDr. Josef Vochozka 602 293 346).

Za Erasmus tým,

Monika Palatková

 

Přihláška ERASMUS+ LS 2020-21

Erasmus zakladni informace 11 2020

Erasmus VR 11 2020

 

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.