Proč právě VŠMVVP?

Slider – kariera

Škola, která není o biflování

V dnešní době je koncept klasického učení dávno přežitý. Mnohem cennější jsou dnes reálné dovednosti, zkušenosti z praxe a schopnost kritického myšlení. Právě proto budete jako studenti VŠMVVP po dobu celého studia pracovat na nejrůznějších projektech, esejích či analýzách, kterými si právě tyto schopnosti osvojíte.

Škola, kde jsou zkušenosti z praxí nedílnou součástí studia

Kromě možnosti stáží v našich partnerských institucích máme pro naše budoucí marketéry, manažery a diplomaty nachystané dvě další speciality.

Při studiu budete mít možnost pracovat v naší profesionální studentské marketingové agentuře, kde budete pracovat pro reálné klienty. Nejenže získáte zkušenosti z praxe a snáze si najdete práci po ukončení studia, zároveň budete mít možnost si při studiu i přivydělat.

Pokud si jako své zaměření zvolíte mezinárodní vztahy, už v prvním ročníku budete uvedeni do praxe. A to díky naší fiktivní ambasádě. Zde se pod dohledem opravdových diplomatů naučíte, jaké úlohy na ambasádě plní velvyslanec, atašé, konzul, apod.

Škola, kde přednášejí odborníci z praxe

U nás nenajdete kantory, kteří celý život proseděli za katedrou a své dovednosti získali jen z knížek. Erudovaní odborníci jako je profesor Gombár nebo docent Eichler jsou zárukou toho, že ohledně kvality výuky neděláme kompromisy.

Navíc k nám každé dva týdny dochází přednášet externí hosté z oboru. Díky tomu se na naší škole setkáte s lidmi jako je Václav Moravec, Jan Mühlfeit, Andor Šándor, Jitka Pšejová a mnoho dalšími.

Škola, která preferuje kvalitu nad kvantitou

Mnoho studentů je překvapených, když zjistí, že výuka probíhá ve skupinách často menších, než byla jejich středoškolská třída. Semináře se odehrávají v počtu maximálně 15 studentů, díky čemuž každý z našich kantorů zná své studenty jménem a vnímá je jako osobnosti, ne čísla v indexu.

Pokud by na Vás i tato skupina byla moc, můžete si s každým z kantorů domluvit individuální konzultační hodiny, případně rozhovor přes Skype z pohodlí domova.

Škola, která tě propojí se světem

Chtěli byste vycestovat do Itálie, Francie, Portugalska? Nebo Vás to táhne do chladnějších severských krajů? Není problém! Za posledních 5 let se díky Erasmu+ dostal každý student do země dle svého výběru.

Škola, která má nejblíže k světovým univerzitám

Díky tomu, že vedení školy mají na starosti lidé s tituly z institucí jako je Cambridge University, London School of Economics (LSE) nebo Maastricht University, se nebojíme říct, že ze všech vysokých škol v České republice se právě my dovedeme způsobem výuky nejvíce přiblížit těmto elitním školám.

Škola, díky které se o tebe firmy poperou

98,2 % absolventů si najde práci do 3 měsíců od ukončení studia. Za 20 let fungování už známe recept na to, jak připravit člověka na úspěšnou kariéru. Není náhoda, že naši absolventi se stávají úspěšnými politiky, marketéry, manažery, redaktory či velvyslanci.

Taktéž víme, že kontakty, které ve škole student získá jsou mnohdy stejně důležité jako vědomosti. Proto organizujeme spoustu mimoškolních aktivit. Po ukončení studia získá absolvent automaticky členství ve VŠMVVP Alumni Clubu, které mu umožní setkávat se s diplomaty, ministry či podnikateli, se kterými před časem sdílel školní lavice.

  Jsi připraven na další krok?