Proč právě VŠMVVP?

 1.   Vstřícné a přátelské prostředí

  Na naší škole neuznáváme, že student je jen číslo. Od prvního setkání, kdy Vás provedeme po škole, až po závěrečnou promoci, kdy s Vámi rektor přátelsky promluví, budete žít ve škole, kde se lidé vzájemně znají a uznávají!

 2.   Setkání s osobnostmi

  Během studia se budete setkávat nejenom s bývalými a současnými, ale i budoucími osobnostmi. To totiž budete Vy! Z Vás i Vašich spolužáků se v budoucnu stanou političtí komentátoři, diplomaté a zastupitelé České republiky. O které jiné škole můžete říci, že jste se trápili na zkoušce společně s ministrem zahraničí nebo velvyslancem v Kataru?

 3.    Světový pohled a rozhled

  Pozorně sledujeme mezinárodní dění. Jestliže dříve byla „světovou latinou“ angličtina, dnes jsou významné i další jazyky. Proto je u nás možné např. studium čínštiny a arabštiny (všechny studijní plány zde). Pozorně sledujeme aktuální geopolitický vývoj, zvláště evropský, asijský a islámský. Chceme, abyste byli v čele vzdělanosti českých politiků, novinářů a diplomatů!

 4.   Souvislosti a znalosti – nástroje vůdců

  Říká se, že kdo nezná historii, je odsouzen k věčnému opakování svých chyb. Proto se na naší škole nebifluje, ale učí se souvislosti. Znalosti a zkušenosti – to jsou nejmocnější nástroje Vaší budoucí kariéry!

 5.   Škola jako Babylónská věž

  Naše škola je v nejlepším slova smyslu mezinárodní. Studují tu mladí lidé, přicházející od vrcholků Pamíru až po Francouzské Alpy. Setkáte se tu s různými kulturami a dostanete možnost procestovat Evropu, především v rámci programu Erasmus. Protože jen ten, kdo zná cizí jazyky a poznal cizí země, rozumí své domovině a může ji vést!

 6.   Nabízíme stipendia a žádné skryté poplatky

  Naše školné je úplné a konečné. Obsahuje vše, co potřebujete, když studujete v termínu. Oproti jiným pražským školám, které se chlubí nižším školným, neskrýváme poplatky za zkoušky a jiné věci. Naopak! Nabízíme celou řadu slev – u nás můžete získat ubytovací a sociální stipendium, prospěchové stipendium nebo snížení školného při práci jako pomocná vědecká síla. Nenechte se oklamat skrytými poplatky jinde!

 7.   Kariéra od prvního dne

  Studium u nás Vám otevře dveře do celého světa a do mnoha institucí. Zajišťujeme pro své studenty každoročně desítky pracovních stáží ve významných společnostech a ve státní správě. Díky nim budete vybaveni zkušenostmi, které jinde nezískáte. Nastartujte svou kariéru již při studiu!

  Jsi připraven na další krok?