On-line přihláškaNeodkládej své rozhodnutí a podej přihlášku ještě dnes!

Studium od února

Vykročte na cestu za vzděláním již v únoru!

 

Pokud jste promeškali možnost nastoupit na studium v září a máte zájem studovat na vysoké škole, tak už nemusíte čekat další rok na to, abyste se mohli začít vzdělávat.

 

VŠMVV poprvé dává možnost zahájit bakalářské studium od letního semestru, který začíná 22. 2.  2021. Díky tomu ušetříte půl roku svého času, který byste jinak museli obětovat čekáním na zahájení studia v září 2021.

 

Navíc studium při denní formě probíhá pouze ve třech pracovních dnech (většinou od úterý do čtvrtka). Při kombinovaném typu studia výuka probíhá přibližně jednou za 14 dní a to vždy v pátek odpoledne a v sobotu (přibližně 6 krát za semestr). Díky tomu budete mít dostatek času se realizovat pracovně už při studiu.

 

Studium od února lze zahájit v následujících studijních programech:

 

Přihlášku je možné si podat do 25. ledna 2021. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat naše studijní oddělení na varutti@vsmvv.cz nebo buluskova@vsmvv.cz

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.