Mgr. Martina Houdková

Generální ředitelka
+420 251 171 930
houdkova@vsmvv.cz

Mgr. Martina Houdková vystudovala obor Právo na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Pedagogické vzdělání získala ve specializovaném studiu na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Společně s rodiči Ing. Aloisem Houdkem a Mgr. Janou Houdkovou založili v roce 1991 Školu mezinárodních a veřejných vztahů Praha, s.r.o. (původní název Škola managementu a služeb), jednu z prvních soukromých škol v České republice, která sdružovala až do roku 2014 střední a vyšší odborné vzdělávání a nyní se soustředí na střední odborné a gymnaziální vzdělávání. V roce 1999 dále s rodiči založili Vysokou školu mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVV Praha), o.p.s.

Mgr. Martina Houdková je jednatelkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Střední odborné školy a Gymnázia, s.r.o. a na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha, o.p.s. působí v pozici generální ředitelky.

Je ředitelkou a managerkou, která má vždy otevřené dveře jak pro své studenty, tak pro své kolegy učitele. Kromě práce s lidmi má ráda jízdu na koni, jógu, četbu a potápění. Je členkou Svazu potápěčů České republiky a mezinárodní potápěčské organizace CMAS – World Underwater Federation.

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.