1

Vyplňte a odešlete nezávaznou přihlášku ke studiu

Tento krok vám nezabere ani minutu. Po přijetí nezávazné registrace vám obratem zašleme oficiální přihlášku, jejíž vyplnění vám zabere přibližně 5-7 minut. V tomto kroku budete muset vyplnit náležitosti vyplývající ze zákona – například číslo občanského průkazu, nejvyšší dosažené vzdělání a jiné. Za přijímací řízení se neplatí žádný poplatek. Přihlášky na akademický rok 2022/23 je možné podat do 30. 10. 2022. Přijímací řízení pro akademický rok 2023/24 se otevírá 1. 11. 2022.

2

Smlouva a pozvánka do školy

Po vyplnění přihlášky vám zašleme smlouvu o studiu a pozvánku do školy. Díky tomu budete mít příležitost si prohlédnout školu, seznámit se s nabídkou aktivit školy a zeptat se na vše, co vás zajímá. Podpisem smlouvy o studiu budete mít garantované místo na VŠMVV pro nadcházející akademický rok. Absolventi zahraničních škol (neplatí pro studenty ze Slovenska) musí předložit nostrifikovaný doklad. Celý postup pro získání nostrifikace naleznete zde.

3

Zápis a začátek studia

Před začátkem studia je třeba uhradit školné do termínu, který je uveden ve smlouvě. Následně ještě absolvujete zápis a oficiálně se stanete členem akademické obce. Samotné studium začíná v prvním říjnovém týdnu.

Máte čas? Poznejte nás ještě více

Přijďte na individuální prohlídku, nebo se zúčastněte Dne otevřených dveří

Osobní návštěva Den otevřených dveří