On-line přihláškaNeodkládej své rozhodnutí a podej přihlášku ještě dnes!

Přijímací řízení

Velmi nás těší váš zájem o studium na VŠMVV! Zde jsme pro vás připravili stručného průvodce přijímacím řízením:

1. Vyplňte a odešlete nezávaznou přihlášku ke studiu

  • Tento krok Vám nezabere ani minutu. Zároveň máte možnost si zvolit mezi přijímacím pohovorem a motivačním dopisem. Po přijetí přihlášky Vám pošleme email s informacemi k dalšímu průběhu přijímacího řízení a pozveme Vás na přijímací pohovor.
  • Pohovory se konají každé pondělí  od 10:00 do 17:00. Kdyby Vám žádný z těchto termínů nevyhovoval, je možné domluvit se individuálně. Stačí napsat na prihlaska@vsmvv.cz, nebo kontaktovat naše studijní oddělení.
  • Přihláška se podává online zde a je ji možné podat do 30. září 2021.

2. Přijímací pohovor/motivační dopis

  • V rámci přijímacího pohovoru nebudeme testovat Vaše znalosti v oboru, který se chystáte studovat. Jedná se spíše o přátelský rozhovor, během kterého chceme blíže poznat Vás a Vaši motivaci ke studiu daného oboru.
  • Na pohovor si s sebou přineste občanský průkaz, nebo cestovní pas a ověřenou kopii maturitního vysvědčení, nebo bakalářského diplomu. Přijímací řízení můžete však absolvovat i před získáním maturitního vysvědčení/bakalářského diplomu, stačí, když ho doložíte při zápisu.
  • V případě, že se rozhodnete pro motivační dopis, pošleme Vám na e-mail vzorový dopis včetně bodů, které by měl dopis zahrnovat. Maximální rozsah je 300 slov. Potom stačí dopis už jen zaslat na prihlaska@vsmvv.cz

3. Výsledek

  • Výsledek přijímacího řízení Vám zašleme do 14 pracovních dnů od pohovoru nebo obdržení motivačního dopisu.

4. Začátek studia

a) Školné
  • Posledním krokem je vybrat si studijní balíček, který Vám nejvíc vyhovuje a uhradit ho na příslušný účet. Více informací najdete v sekci Školné.
b) Zápis
  • Úspěšní uchazeči se musí před přijetím ke studiu zapsat do školní matriky. Jde o důležitý okamžik, protože až od této chvíle se stávají právoplatnými členy akademické obce. Termíny zápisů obdrží společně s rozhodnutím o přijetí ke studiu.

 

Za přijímací řízení se neplatí žádný poplatek.

Základní vyhláškou popisující všechna důležitá data školního roku je Harmonogram výuky a zkoušek.

Máte čas? Přijďte se podívat do školy osobně. Ohlašte se na osobní návštěvu nebo na společný Den otevřených dveří.

 

 

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.