1

studijní program Mgr.

4

zaměření

2

města, ve kterých působíme

Studujte na prestižní škole

VŠMVV nabízí na magisterském stupni studium Mezinárodních a diplomatických studií. Garantem programu je bývalý diplomat a expert na Blízký východ - prof. PhDr. Eduard Gombár, CSc. Magisterské studium trvá 2 roky, a to jak v denní tak i v kombinované formě studia. Na tento program se mohou hlásit i zájemci, kteří neabsolvovali studium mezinárodních vztahů či podobného oboru v bakalářském stupni studia.

Magisterské studium

Studijní programy

Program

Mezinárodní a diplomatická studia

Staňte se lídrem, který se uplatní na předních pozicích v domácích a mezinárodních institucích.

Zobrazit více

Profily absolventů VŠMVV

Za 20 let fungování už známe recept na to, jak připravit studenty na úspěšnou kariéru. Proto není náhodou, že naši absolventi se stávají úspěšnými politiky, marketéry, manažery, redaktory, či velvyslanci. Také víme, že kontakty, které ve škole student získá jsou mnohdy stejně důležité jako znalosti. Po ukončení studia získá absolvent automaticky členství v Klubu absolventů VŠMVV, které mu umožní setkávat se i nadále s diplomaty, ministry či podnikateli, s nimiž před časem sdílel školní lavice.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Tereza

Na VŠMVV jsem přišla z malého města a z malé školy. Důležité pro mě při výběru VŠ byly dvě věci: přístup ke studentům a složení vyučujících. Nemohla jsem tedy skončit na lepším místě než právě u nás. Mám možnost být Terezou, ne číslem. Díky škole jsem se také dostala k několika zajímavým stážím. 

Bohdan

Co mě určitě mile překvapilo a myslím si, že je to nejsilnější stránkou VŠMVV je zakomponování teorie do praxe. Další mojí důležitou podmínkou na školu je silný a spolupracující kolektiv. Tu podmínku škola určitě splňuje. 

Petra

VŠMVV jsem si vybrala již pro bakalářské studium, především kvůli oboru PR, a natolik se mi ve škole zalíbilo, že jsem se zde rozhodla pokračovat i ve studiu magistra. Nejsilnější stránkou školy je individuální přístup ke studentům. 

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Den otevřených dveří

VŠMVV připravuje den otevřených dveří na měsíční bázi, a to pro každé město zvlášť. Můžete přijít osobně na individuální prohlídku mezi 10:00-16:00. Registrace předem není nutná.

8. 9. 2022Praha / Bratislava
13. 10. 2022Praha / Bratislava
24. 11. 2022Praha / Bratislava
15. 12. 2022Praha / Bratislava

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.