Škola, kde vyučují odborníci z praxe.

U nás nenajdete učitele, kteří celý život proseděli za katedrou a své dovednosti získali jen z knížek. Erudovaní odborníci jako profesor Gombár, docent Eichler, docentka Palatková nebo gen. Andor Šándor jsou zárukou toho, že v kvalitě výuky neděláme kompromisy. Navíc k nám každé dva až tři týdny přicházejí přednášet externí odborníci. Díky tomu se naši studenti mohli setkat s osobnostmi jako Václav Moravec, Jan Mühlfeit, Jitka Pšejová, Ondřej Novotný a mnoha dalšími.

Škola, která preferuje kvalitu nad kvantitou.

Mnoho studentů je překvapeno, když zjistí, že výuka probíhá ve skupinách často menších než byla jejich středoškolská třída. Díky tomu každý z našich vyučujících zná své studenty jménem a vnímá je jako osobnosti, ne jako čísla v seznamu. V případě potřeby také není problém si domluvit individuální konzultační hodiny, případně rozhovor přes Skype nebo Google Meets z pohodlí domova.

Škola, která má nejblíže k světovým univerzitám.

Díky tomu, že vedení školy mají na starosti lidé s tituly z institucí, jako je Cambridge University, London School of Economics (LSE), University College London (UCL) nebo Maastricht University, se nebojíme říct, že ze všech vysokých škol v České republice se právě my dokážeme způsobem výuky nejvíce přiblížit těmto elitním školám. To znamená málo biflování a mnoho reálných vědomostí.

Škola, kde jsou zkušenosti s praxí nedílnou součástí studia.

Kromě možnosti stáží v našich partnerských institucích máme pro naše studenty nachystané dvě další speciality. Při studiu budete mít možnost pracovat v naší profesionální studentské marketingové agentuře, kde budete pracovat pro reálné klienty. Nejenže získáte zkušenosti a snáze si najdete práci po ukončení studia, zároveň budete mít možnost si při studiu i přivydělat. Pro studenty mezinárodních vztahů a všechny studenty, kteří si chtějí rozšířit obzory, je připraven úspěšný projekt AMBASÁDA. V rámci tohoto třísemestrálního projektu se od zaměstnanců ambasád dozvíte vše o fungování těchto institucí a na konci si sami vyzkoušíte uspořádat svůj vlastní summit.

Kratší studium pro studenty kombinovaného studia v Bratislavě.

Díky českým akreditacím nemusí studenti kombinovaného studia studovat bakalářský program 4 roky namísto 3 a magisterský 3 roky namísto 2. Díky tomu tento typ studentů ušetří dva roky a také finanční prostředky. V tomto případě platí, že 5 je více než 7. Navíc v Bratislavě sídlíme v jedné z nejvyšších budov na Slovensku - Tower 115, která se nachází rovnou u břehů Dunaje a blízko nákupního centra Eurovea. V Praze sídlíme na Smíchově, v širším centru města snadno dostupném metrem nebo tramvají.

Proč studovat na VŠMVV?

Podívejte se, co řekli o VŠMVV naši absolventi, studenti a učitelé.