2

studijní programy Bc.

11

specializací a zaměření

2

města, ve kterých působíme

Studujte na prestižní škole

VŠMVV nabízí studium dvou bakalářských programů. Garantem každého studijního programu je dlouholetý odborník z praxe, díky čemuž je kvalita vzdělávání na vysoké úrovni. Studium trvá standardní dobu tři roky, a to jak v denní, tak i v kombinované formě. Mezinárodní vztahy a diplomacii (Bc.) a Mezinárodní management a marketing (Bc.) je možné studovat v Praze i Bratislavě.

Bakalářské studium

Studijní programy

Program

Mezinárodní vztahy a diplomacie

Staňte se lídrem, který se uplatní na předních pozicích v domácích a mezinárodních institucích.

Zobrazit více

Program

Mezinárodní management a marketing

Naučte se vytvořit love brand, porozumějte fungování sociálních sítí nebo využijte psychologii přesvědčování ve svůj prospěch.

Zobrazit více

Profily absolventů VŠMVV

Za 20 let fungování už známe recept na to, jak připravit studenty na úspěšnou kariéru. Proto není náhodou, že naši absolventi se stávají úspěšnými politiky, marketéry, manažery, redaktory, či velvyslanci. Také víme, že kontakty, které na škole student získá jsou mnohdy stejně důležité jako znalosti. Po ukončení studia získá absolvent automaticky členství v Klubu absolventů VŠMVV, které mu umožní setkávat se i nadále s diplomaty, ministry či podnikateli, s nimiž před časem sdílel školní lavice.

Naší nejlepší reklamou jsou spokojeni studenti.

Michael

Na škole oceňuji, že tam učí především zkušení pedagogové s bohatou praxí. Mezi silné stránky také určitě považuji různé projekty, kam se můžeme zapojit, například projekt Ambasáda nebo Bezpečnost s generálem Andorem Šándorem.

Bohdan

Co mě určitě mile překvapilo a myslím si, že je to nejsilnější stránkou VŠMVV je zakomponování teorie do praxe. Další mojí důležitou podmínkou na školu je silný a spolupracující kolektiv. Tu podmínku škola určitě splňuje.

Petra

VŠMVV jsem si vybrala již pro bakalářské studium, především kvůli oboru PR, a natolik se mi ve škole zalíbilo, že jsem se zde rozhodla pokračovat i ve studiu magistra. Nejsilnější stránkou školy je individuální přístup ke studentům.

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Vysoká škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha

Den otevřených dveří

VŠMVV připravuje den otevřených dveří na měsíční bázi, a to pro každé město zvlášť. Můžete přijít osobně na individuální prohlídku mezi 10:00-16:00. Registrace předem není nutná.

8. 9. 2022Praha / Bratislava
13. 10. 2022Praha / Bratislava
24. 11. 2022Praha / Bratislava
15. 12. 2022Praha / Bratislava

NEVYHOVUJÍ VÁM TERMÍNY DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ?

Můžete si dohodnout individuální termín.