Aktuality

Festival Nultá generace

Srdečně Vás zveme na festival mladého výtvarného umění Nultá generace. Akce se uskuteční 9.-11.6.2017 v Jihlavě, kde se představí dvanáct nejvýraznějších mladých talentů české umělecké scény. Naše vysoká škola je mediálním partnerem této akce a se svou přednáškou Symboly v prostoru a akci vystoupí i rektor školy doc. PhDr. Václav Soukup, CSc. Plakát ke stažení zde.

Přečíst článek

Zlepšení služeb školní knihovny

V sekci O studiu – Pro studenty najdete odkaz na Katalog knihovny, jehož prostřednictvím můžete vyhledávat knihy, které jsou ve škole k dispozici, či spravovat Váš osobní účet (například prodloužit výpůjčku). K přihlášení potřebujete znát číslo Vaší legitimace. Pro nové členy se připravuje vydávání legitimací a stávajícím uživatelům knihovny bude číslo případně sděleno na vyžádání (například e-mailem). Úřední hodiny knihovny: pondělí, […]

Přečíst článek

Výsledky vědecké soutěže Excelentní diplomat

30. května proběhla vědecká soutěž Excelentní diplomat. Soutěž byla určena pro všechny studenty 3. ročníku bakalářského studia. Gratulujeme vítězce Šárce Staňkové. Těšíme se, až se s vítězi soutěže uvidíme 20.6.2017 v Černínském paláci na MZV ČR na předávaní cen  Excelentní diplomat. Vedle diplomu a publikačního výstupu získala vítězka titul Excelentní diplomat a studium prvního semestru v 1. ročníku magisterského studia VŠMVV Praha zcela zdarma.  

Přečíst článek

Slavnostní shromáždění ke Dni Evropy

10. května 2017 proběhlo Slavnostní shromáždění ke Dni Evropy. Tématem této konference byly Nové přístupy k integraci: vícerychlostní Evropa. Akce se konala pod záštitou JUDr. Pavla Teličky – místopředsedy Evropského parlamentu  v prostorách Evropského domu Praha.   Fotky z akce najdete na facebooku školy. Plakát ke stažení zde

Přečíst článek

Studuj atraktivní obory s širokými možnostmi uplatnění na špičkové škole v centru Prahy.
Ke každému studentovi přistupujeme jednotlivě a poskytujeme mu plnou podporu při studiu.

Klíčový je pro nás rozvoj praktických dovedností a uplatnění absolventů. Proto maximálně podporujeme praxi, pracovní stáže a zahraniční pobyty.

Nech se inspirovat – navštiv nás a poznej naše úspěšné studenty a absolventy!

Newsletter