VŠMVV má v současné době 2 volné pozice na praktickou stáž na mezinárodní oddělení Univerzita v Cádizu, Španělsko.

Jedná se o administrativní pozici a práci v terénu ve spolupráci s ředitelem Michel Remi Njiki (Director de la Oficina de Internacionalizacion), Edificio Hospital Real, Plaza Falla 8, 11003 Cádiz, Espana. Podpora v rámci hledání ubytování v blízkosti univerzity do 30 km.

Požadavky: anglický jazyk pokročilý, španělský jazyk začátečník- středně pokročilý (min. A2-B1), minimální délka stáže 4 měsíce, placená v rámci Erasmus+, administrativní dovednosti, zkušenosti s komunikací v rámci zahraničních vztahů výhodou

V případě vašeho zájmu zasílejte vaše životopisy a motivační dopis (min. 1500 slov) v anglickém a španělském jazyce. Obě jazykové mutace jsou podmínkou výběrového řízení. Termín přihlášek: 15. listopadu 2022 na adresu: antosova@vsmvv.cz. Počet míst: 2 (budou upřednostněni zájemci, kteří již měli zkušenosti z předchozích let z mobilit Španělsko či Latinské Ameriky. Pokud tyto zkušenosti máte, tak je prosím, uvádějte do motivačního dopisu s konkrétním popisem minulé pozice). Nástup na pracovní stáž dle domluvy nejlépe do poloviny ledna 2023.